USG 4D

USG 4D

USG 4D – jest to trójwymiarowe badanie ultrasonograficzne umożliwiające uzyskanie wyraźnego dla rodziców i lekarza obrazu dziecka. USG 4D jest badaniem trójwymiarowym w czasie rzeczywistym, wówczas przyszli rodzice mogą dodatkowo obserwować ruchy dziecka oraz jego reakcje w jakości zbliżonej do filmu, pracę serca, poznać płeć oraz zobaczyć ewentualne cechy wskazujące na występowanie wad wrodzonych takich jak np. rozszczep podniebienia czy kręgosłupa, itp.. Warto wykonać USG 4D, ponieważ oprócz oczywistych walorów medycznych stanowi ono wspaniałą pamiątkę zarówno dla rodziców jak i dla dziecka. (...)

zobacz więcej

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl